Užijte si slunečnou dovolenou na Mallorce i v říjnu!

Datum: 10.9.2013
Autor:

Nestihli jste si o letních prázdninách rezervovat žádný pobyt, ale přesto byste ještě rádi vyrazili do teplých krajin? Na Mallorce je nádherné počasí celoročně a tak vám nic nebrání v tom, vybrat si svou dovolenou až v říjnu. Přečtěte si tři tipy na říjnové zájezdy na ostrov Mallorca, které jsou za velmi rozumnou cenu.

zdroj: dovolena.czPalma Mazas **

V populárním středisku El Arenal se nachází hotel Palma Mazas. Leží jen několik stovek metrů od centra města, poblíž obchodů a restaurací, ale zároveň na klidném místě. Samozřejmostí je venkovní bazén, pokoje s vlastním sociálním zařízením a balkonem, restaurace i bar. Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu. Za sedm nocí, dopravu letadlem z Prahy a polopenzi zaplatí jeden člověk 10 490 Kč. Můžete si však dokoupit i stravování all inclusive, to vás se stejnými podmínkami vyjde na 11 990 Kč. Jako datum odletu je stanoven 5. říjen, domů se vrátíte dvanáctého.

Manaus ***zdroj: dovolena.cz

Ve stejném datu (tedy 5.října) taktéž z Prahy odlétá letadlo do tříhvězdičkvého hotelu Manaus. Tento zájezd má zvýhodněné podmínky pro děti, takže pokud je chcete vzít s sebou, určitě si o něm přečtěte více informací. Hotel najdete v letovisku El Arenal, příjemnou procházkou se za několik minut dostanete k moři a hned vedle se nachází i Aqualand. Manaus leží v klidné části města, ale jen několik desítek metrů od rušnějšího centra. Bazén s brouzdalištěm, wifi, bar, restaurace či výřivka jsou stálou nabídkou hotelu. Objednat si můžete polopenzi či plnou penzi, vše záleží jen na vás. Za 8 dní a sedm nocí pro jednu osobu zaplatíte 11 590 Kč, v ceně je samozřejmě polopenze.

zdroj: dovolena.czGlobales Pionero ***

V dalším oblíbeném letovisku, Santa Ponsa, velmi blízko autobusové zastávky, najdete hotel Globales Pionero. Do centra a na pláž se dostanete asi po tři sta metrech a hotelu nechybí vlastní venkovní bazén s lehátky a barem. V ceně pobytu budete mít svůj vlastní pokoj s balkonem a soc. zařízením. Stravovat se budete v restauraci a na výběr máte z polopenze nebo plné penze. Najdete tu i speciální atrakce pro děti a několik pokojů bylo speciálně upraveno pro handicapované návštěvníky. Z pražského letiště odletíte pátého října, v hotelu strávíte osm dní a v ceně zájezdu je i polopenzi. To vše za 14 490 Kč. Budete-li si přát stravování all inclusive, zaplatíte o 2 500 Kč více.

Podívejte se i na další zájezdy na krásný ostrov Mallorca. Vyberte si datum, které vám vyhovuje nejvíce, a jednoduše si pobyt rezervujte na stránkách dovolena.cz.