Ubytování na Mallorce

Mallorcu řadíme mezi nejkrásnější a nejzajímavější ostrovy v Evropě. Nabídka ubytování na největším Baleárském ostrově, který se nachází v západní části Středozemního moře je rozsáhlá.

V čem se lze na Mallorce ubytovat?

Apartmány

Převážně dvoj-pokojový byt s účelným a útulným zařízením. Jeden pokoj funguje podobně jako ložnice a druhý jako obývák s kuchyní (jídelní stůl, kuchyňská linka, pohovka, TV). Koupelna a WC je nedílnou součástí. K dispozici bývá i trezor, dětská postýlka a někdy i žehlička. Mezi vnější vybavení nesmí chybět bazén a dětské zábavný koutek.

Venkovské sídlo

Oblíbený druh ubytovacího zařízení návštěvníků Mallorky. Liší se v úrovni vnitřního a vnějšího vybavení od svých kolegů (pračka, mikrovlnka, krb, gril, terasa, garáž, bazén…). Navíc mají zákazníci možnost využití jízdních kol a mohou na svou dovolenou vzít své zvířecí miláčky. Za noc v tomto ráji zaplatíte přibližně 3 000 Kč.

Ubytování v hotelu

Vybavení hotelů je různé (klimatizace, TV-SAT, minibar, trezor, koupelna s vanou, WC). Stravování probíhá v restauraci nebo si zákazníci zajišťují vlastní. Cena se liší podle období v kterém chcete vyrazit, podle úrovně hotelu a nakonec počtu strávených dní. Průměrná cena na 7 dní v hlavní sezóně se na jednu osobu pohybuje okolo 10 000 Kč.

Ubytovny

Ubytovací zařízení se řadí mezi levné ubytování. Průměrná cena za jednu osobu na jednu noc se pohybuje od 500 Kč.

Kempy

V kempu můžete využít elektrický proud, bufet, restaurace, sociální zařízení a internet. Za karavan, auto, proud, poplatek z místní v hlavní sezóně zaplatíte přibližně 1 000 Kč.