Seramar Hotel Sunna Park – Paguera

Čtyřhvězdičkový hotel Sermar Sunna Park patří do hotelového řetězce Seramar Hotels a provozuje 118 pokojů. Nachází se na západní části ostrova Mallorca ve městě Paguera.

zdroj: booking.comObecné informace

Hotel Sunna Park leží přibližně 200 metrů od nádherné pláže a je obklopen lesem i horami. Svůj volný čas můžete strávit aktivně, protože k dispozici vám budou tenisové a squashové kurty nebo golfový klub. K hotelu dále patří venkovní a krytý bazén, a v lázních si můžete užít saunu, výřivku nebo masáže. Samozřejmostí je i bufetová resturace, bar, snack bar, recepce, půjčovna kol i směnárna. Hlavní třída Paguery se od hotelu nachází asi 5 minut pěšky.

Vybavení pokojů

Všechny hotelové pokoje jsou světlé, klimatizované, mají vlastní balkon, TV i trezor. V každém také najdete vlastní sociální zařízení a jsou nekuřácké. Vybrat si můžete jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj (manželská postel, nebo dvě oddělené). Samozřejmostí je i možnost přikoupení si přistýlky.

Internetové připojení je možné přes modem v business centru za poplatek. Pokud se na Mallorcu vydáte vlastním vozem, u hotelu je možné zdarma parkovat na soukromém parkovišti. V den konce ubytování musíte pokoj opustit do dvanácti hodin a domácí zvířata zde nejsou povolena.

Službyzdroj: booking.com

V hotelu je provozováno mnoho služeb, které svým návštěvníkům dovolenou ještě více zpříjemní. Kromě pokojové služby si tak můžete nechat pohlídat děti, vyprat oblečení, půjčit si kolo i auto nebo rezervovat vstupenky na nějaké představení.

Cena a termíny

Termín vašeho pobytu závisí zcela na vás, proto si zarezervujte své ubytování včas, aby byly volné pokoje. Cena ubytování záleží na tom, jak dlouho před svým příjezdem si ho zarezervujete i jaký typ pokoje si vyberete. V ceně je běžně i polopenze nebo jen snídaně v hotelové restauraci. Za jednu noc s polopenzí zaplatíte za dvoulůžkový pokoj od 1800 Kč. Pokud si objednáte pokoj jednolůžkový, s polopenzí vás vyjde na 1500 Kč za jednu noc.