Hotely na Mallorce

Nejběžnější ubytování na ostrově Mallorca je v hotelu nebo apartmánech. Záleží na Vás jestli si chcete užívat luxusu včetně stravy nebo si vyberete vlastní stravu. Níže jsme pro vás přichystali recenze hotelů, které patří mezi ty nejvyhledávanější na ostrově Mallorca.

Hotel Mariant

Tento hotel se může pyšnit třemi hvězdičkami, nachází se ve středisku S’Illot, které je severovýchodně na Mallorce. U hotelu naleznete různé bary, obchody apod. Pobyt si můžete zpříjemnit golfem, tenisem a jak už bývá zvykem, bazén je k dispozici také.

Hotel America

Amerika na Mallorce? Jedine v hotelu stejného názvu. Pokud se ubytujete v tomto hotelu, budete bydlet nad mořem a na pláži pod hotelem si budou moci hrát vaše děti.

Hotel Sultan

Skromnější hotel, ve kterém naleznete vše potřebné jen pro přespání. V tomto hotelu jsou pouze dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, mnoh místa v pokojích, ale není.

Hotely v Santa Ponsa

V okolí Santa Ponsa naleznete hned několik velice hezkých hotelů. Stačí si vybrat podle vašeho gusta.

Hotel Tobago

Tento hotel se nachází mezi střediskem Palmanova a Magaluf. Téměř u hotelu naleznete obchody, restaurace i bary. Pláž je od hotelu vzdálená 30 metrů a hotel má i svůj bazén.

Hotel Oleander

Pokud se ubytujete v tomto hotelu, ocitnete se v nejrušnějším středisku na Mallorce El Arenal. Součástí hotelu je velká hotelová zahrada, blízko jsou bary, diskotéky i obchody. Pláž je od hotelu vzdálená 200 metrů a hotel je u svých návštěvníků velice oblíben.

Hotel Hawai

Pod hotelem je hned moře, na pláž to budete mít z hotelu 100 metrů. V blízkosti hotelu jsou vodní zábavné parky a okolí hotelu je vhodné k potápění.