Hotel Sabina Playa

zdroj: booking.comTento tříhvězdičkový hotel se nachází na východní straně ostrova Mallorca v letovisku Cala Millor. Leží velmi blízko pláže a všechny pokoje mají nádherný výhled přímo na Středozemní moře. Do hlavního města Malorky je to od tohoto místa přibližně 60 kilometrů.

Informace o hotelu

Hotel Sabina Playa má k dispozici venkovní bazén s lehátky a v chladnějším počasí mohou hosté využít i krytý bazén. Kromě bazénů v hotelu najdete také vířivku nebo saunu. Celkem je v hotelu 132 pokojů, klimatizovaná restaurace i bar s terasou. V blízkosti Sabina Playa se nachází i centrum letoviska s obchody, restauracemi a bary. Nedaleko hotelu je také rybářský přístav.

zdroj: booking.comVybavení pokojů

Všechny pokoje jsou prostorné a mají svůj vlastní balkon i sociální zařízení. V každém se nachází manželská postel, ale je zde možnost i jedné přistýlky. Ve svém pokoji najdete i televizi a odpočinkový kout.

Cena

Hotel má od svých návštěvníků velmi kladná hodnocení. Proto neváhejte a zarezervujte si toto příjemné ubytování včas. Jeden pokoj vás na jednu noc bude stát od 950 Kč.