Hotel Playa Mar & Spa

Čtyřhvězdičkový hotel Playa Mar & Spa leží na jednom z nejsevernějších cípů ostrova. Nachází se ve městě Port de Pollença a je součástí hotelového řetězce Mar Hotels. Najdete v něm 163 pokojů.

zdroj: booking.comInformace o hotelu

Hotel se nachází asi jen 50 metrů od nádherné pláže a součástí jeho okolí jsou i tenisové kurty, venkovní bazén, lázně s vyhřívaným vnitřním bazénem, tureckou lázní a saunou. Kromě klimatizované restaurace a baru můžete strávit příjemný čas i ve společenské místnosti s televizí. Samozřejmostí je i připojení k internetu a recepce je otevřená 24 hodin denně. Můžete využít výtah, terasu, zahradu, směnárnu a půjčit si kolo nebo auto.

Vybavení apartmánůzdroj: booking.com

Všechny apartmány jsou klimatizované, mají balkon, manželskou postel a vlastní sociální zařízení, kde najdete i fén. V obývacím pokoji je pohovka s televizí a v kuchyni se nachází lednička, mikrovlnka, sporák a trouba. V jednom apartmánu se mohou ubytovat minimálně 2 a maximálně 4 dospělí. Vyrazíte-li s dětmi, mějte na paměti, že v jednom apartmánu mohou bydlet maximálně dva dospělí a dvě děti.

Cena

O pobyt v tomto městě i hotelu je hlavně během léta velký zájem, takže ceny mohou být vyšší než obvykle. Když si rezervujte své ubytování s dostatečným předstihem, ušetříte.