Hotel Playa Blanca

Playa Blanca je dvouhvězdičkový hotel, který se nachází v rybářské vesnici S´Illot na východní straně ostrova Malorka. Je vzdálen asi 200 metrů od moře a na mezinárodní letiště v hlavním městě Palma se autem dostanete za hodinu.

zdroj: booking.comHotelové služby a vzhled

Kromě venkovního bazénu zde naleznete i jeden vnitřní, mini-golfové hřiště, hernu, terasu a malou tělocvičnu se saunou. V hotelové restauraci se každé ráno podává snídaně. Nachází se tu ale také bar, kde je internet zadarmo, recepce, zahrada, úschovna zavazadel nebo společenská místnost s televizí. Blízko hotelu je veřejné parkoviště, u kterého najdete i půjčovnu aut nebo kol, turistické informace a směnárnu. Domácí zvířata jsou v hotelu povolena, ale za příplatek.

Vybavení pokojů

K ubytování nabízí Playa Blanca 94 dvoulůžkových pokojů s oddělenými postelemi. Samozřejmostí je i možnost přistýlky za příplatek. Všechny pokoje jsou zařízeny prakticky a najdete v nich kromě vlastního sociálního zařízení i balkon s nádhernou vyhlídkou na moře. Pokoje a prostory v hotelu jsou nekuřácké a bezbariérové.

Termíny a cenazdroj: booking.com

Pokud se vám toto ubytování líbí, neváhejte, a zarezervujte si ho. Tento hotel je totiž velmi oblíbený mezi zahraničními turisty, hlavně kvůli své ceně, poloze i příjemnému vybavení. Cena za jednu noc pro dva zahrnuje polopenzi a pohybuje se kolem 900 Kč. Pokud budete chtít na jednu noc pokoj s plnou penzí, zaplatíte 1555 Kč.