Hotel Club Cala Marsal

zdroj: booking.comČtyřhvězdičkový Hotel Club Cala Marsal najdete ve městě Puerto Colom na východní straně ostrova Mallorca. Nachází se asi jen 200 metrů od bílých pláží a má dohromady 347 pokojů.

Informace o hotelu

Hotel Club nabízí celou řadu skvělých služeb, které budou vyhovovat rodinám s dětmi, seniorům i partě přátel. V jeho okolí najdete venkovní bazén, připojení k internetu je zdarma a stravování formou bufetu. Součástí komplexu je také posilovna, sauna, herna, tenisové kurty, stůl pro stolní tenis nebo i kulečník. Pro děti je zde připraven nejen samostatný bazén, ale i dětské hřiště. Parkování u hotelu není možné.Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou prostorné a mají vlastní sociální zařízení i nastavitelnou klimatizaci. U každého pokoje se nachází samostatný balkón, ze kterého uvidíte přímo na pláž a  moře. Skoro celý hotelový komplex je nekuřácký a je ideální i pro vozíčkáře, protože je bezbariérový.zdroj: booking.com

Služby

K dispozici vám bude 24 hodin denně recepce, můžete si nechat vyprat nebo vyžehlit své oblečení, půjčit si kolo i auto. Hoteloví zaměstnanci vám rádi připraví obědový balíček, rezervují vstupenky na různá představení a na vyžádání můžete dostat i speciální dietní menu.

Cena pobytu

Za jednu noc pro dva lidi zaplatíte kolem 1 450 Kč. Ubytováni budete vždy ve dvoulůžkovém pokoji, ale samozřejmostí je i možnost přistýlky, která se doplácí zvlášť.