Hotel Beverly Playa – Paguera

Nachází se na španělském ostrově Mallorca v městě Paguera. Hotel má vynikající polohu, leží přímo u písečné pláže, která je druhou nejlepší na celém ostrově Mallorca. Lidé, kteří jsou v tomto hotelu ubytovaní, mají moře k dispozici téměř ihned. Pokud vylezete z hotelu hlavním vchodem, tak máte ihned před sebou malý supermarket Spar a půjčovnu automobilů.

zobrazte aktuální volné termíny v hotelu Beverly Playa

Recepce v hotelu

Na recepci je vždy nějaký příjemný personál hovořící i anglicky. Recepce je umístěna ve vstupní hale, kde mají svoje informační tabule všechny cestovní kanceláře, které nabízejí pobyt svým klientům. V této hale jsou i dva počítače, přes které se můžete připojit k internetu anebo si zahrát počítačové hry. Používání počítačů je zpoplatněno a platí se 1 euro za 10 minut. Prostory recepce můžete použít i na odpočinek, je zde umístěno několik sedacích souprav. Překvapí vás i obchod se suvenýry, který má ale pro někoho ne moc příznivou otevírací dobu, který je také v prostorách recepce.

Internet v Pagueře

Pokud budete mít s sebou na dovolené nějaké zařízení, které má Wi-Fi, tak se dostanete na internet zcela zdarma, protože v hotelu Beverly Playa je volně přístupná bezdrátová síť a její SSID je beverly-surf. Ve městě Paguera můžete najít několik dalších volně dostupných bezdrátových sítí. Za zmínku stojí třeba síť s SSID NETGEAR, která má
i svoje přístupové body v hlavním městě ostrova Mallorca v Palma de Mar. V Pagueře je i volně dostupná síť Platja Palmira Llevant, ale u té se s moc rychlým internetem nesetkáte, ale na odesílání SMS zpráv z internetu daleko postačuje.

Sportovní aktivity

Hotel má tři hvězdičky a nabídne vám mnoho služeb. Přímo v hotelu jsou 3 venkovní bazény a jeden bazén krytý. U venkovních bazénů se nachází i vířivka s barem. Do baru, ve kterém jsou i zmrzliny, mají přístup pouze hosté, kteří mají zaplacen All Inclusive program. U bazénu je vždy k dispozici od 10hod do 18hod plavčík, který dohlíží na všechno kolem. Příjemným doplňkem u bazénů je i sprcha, která vás skvěle osvěží. Pokud potřebujete sportovat při pobytu v hotelu Beverly Playa, tak máte k dispozici tenisový kurt, minigolf, kulečník nebo ping pong. Tenisový kurt je venkovní a je vedle minigolfu. Kulečník je u jednoho z bazénů a jeho hraní může být nepříjemné, protože na něho téměř pořád svítí sluníčko. Zato stůl na ping pong je v takové tělocvičně, ve které je i terč na šipky.

Strava, jídlo

V hotelu máte možnost také zaplatit si stravování. Na výběr máte od snídaní přes polopenzi až po plnou penzi nazvanou All Inclusive, která zahrnuje ještě další výhody. Jídlo vždy probíhá ve formě švédských stolů a věřte, že si zcela určitě vyberete a najíte se. Program All Inclusive má v sobě zahrnut jídlo a nealkoholické a alkoholické nápoje po celý den. V prostorách venkovních bazénů je vyhrazen prostor pouze pro lidi, kteří mají tento program zaplacen a v tomto prostor mají k dispozici alkoholické i nealkoholické nápoje volně k odběru.

Pokoje

Pokoje v hotelu jsou vždy dvoulůžkové s možností jedné přistýlky na každém pokoji. Do pokoje se nedostanete klíčem, ale každý pokoj má dveře ovládané kartou o velikosti kreditní karty, na které je reklama na zábavní park Marineland. Každý pokoj v hotelu má svojí vlastní koupelnu, ve které je vana, velké zrcadlo, záchod a umyvadlo. Dále se v pokoji nachází velká manželská postel, velká prostorná skříň, televize, balkón, rádio. Trezor bohužel na pokoji nenaleznete. Pokud máte zájem o uschování cenností a peněz do trezoru, tak můžete využít trezory, které jsou vedle recepce. Hotel je navržen, tak, že téměř všechny pokoje mají výhled na moře. Pokud budete bydlet do třetího patra, tak máte smůlu, protože nebudete mít buď žádný výhled na moře anebo velice špatný. Od čtvrtého do posledního devátého patra máte zaručen překrásný výhled na moře. Každý den vám pokoj uklidí uklízečka. Může se vám klidně i stát, že vás uklízečka překvapí brzo ráno. Proto je dobré dávat na dveře cedulku, že nechcete uklidit. Je také docela nepříjemné, když po chodbách téměř celý den potkáváte vozíky uklízeček.