Blau Mediterraneo Hotel

zdroj: booking.comČtyřhvězdičkový hotel Blau Mediterraneo se nachází v letovisku Sa Coma, na východním pobřeží ostrova Mallorca. Má jedno výrazné specifikum, protože se v něm mohou ubytovat pouze dospělí lidé. Nabízí 3 venkovní bazény a relaxaci v nádherné zahradě, která přechází v písečnou pláž.

Služby v hotelu

Všichni hosté mají volný vstup do hotelových lázní a pro jazykové nadšence jsou tu pořádány i bezplatné hodiny španělštiny. Pokud si přejete strávit svou dovolenou aktivně, k dispozici vám budou stolní tenis, volejbalové a golfové hřiště, fitness centrum i hodiny aerobiku. Budete-li chtít relaxovat, můžete si vychutnat masáže, tureckou lázeň nebo výřivku.

Snídaně se konají v hotelovém bufetu a večeře v hotelové restauraci. Hotelový personál v jídle myslí i na vegetariány, podává  také mallorské speciality a vybrat si můžete i z mezinárodní kuchyně. Kolem bazénu se nachází několik barů a kaváren, které vám vaši dovolenou jistě zpříjemní. Hotelová recepce je otevřená nepřetržitě a příjemné chvíle můžete strávit i ve společenských prostorách a u kadeřnice nebo kosmetičky.

Hotelové pokojezdroj: booking.com

Všechny dostupné pokoje jsou vybaveny moderním zařízením ve světlých barvách. Mají klimatizaci, vlastní satelitní TV i balkon. Některé mají nádherný výhled na moře a dohromady je jich 397. Nechybí v nich ani minibar a vlastní koupelna. Připojení Wi-fi je bezplatné po celém hotelu. Všechny pokoje jsou nekuřácké a bezbariérové. Můžete si vybrat ze dvou dostupných typů – s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými.

Cena

Za jednu noc pro dva v pokoji zaplatíte od 3 600 Kč. V ceně jsou však i veškeré další poplatky i polopenze.